Rurzyca

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
439 400 PLN
Numer oferty
KOM32809
Rynek
Pierwotny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
2009
Piętro
1
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
1
Typ kuchni
Aneks
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Kawalerka w Rurzycy, blisko las, blisko do S3, niedaleko Kliniska, Załom. 34 m2 , I piętro w budynku I piętrowym. . Budynek jednopiętrowy z użytkowym poddaszem.Wybudowany z bloczków keramzytowych,ocieplony, ogrzewanie i ciepła woda elektryczne -jest rozprowadzona instalacja gazowa włącznie z piecem i grzejnikami panelowymi, w roku 2026 do budynku będzie podłączony gaz. Ściany gładź, na podłogach terakota .Meble w zabudowie kuchennej, sprzęt AGD, meble w części salonowej .Łazienka wyposażona w kabinę prysznicową, wc, glazura, terakota.Taras ok. 14 m2. Okna PCV trzyszybowe . Teren wokół budynku ogrodzony z miejscami parkingowymi.Cena za m2 - 1292353 ,- zł z VAT 8%.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Polna droga

Kontakt

Jan Kowalczyk

Jan Kowalczyk

Telefon:
501-165-664
E-mail:
janusz@kompleks.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).