Międzywodzie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 800 000 PLN
Numer oferty
437712
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
214 m2
Powierzchnia użytkowa
350 m2
Rok budowy
2009
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
9
Stan budynku
Idealny
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Piec gazowy
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Międzywodzie! Prosperująca od lat, znana i lubiana kawiarnia, jedno - i dwupoziomowe pokoje, dwa duże mieszkania, a wszystko to wykończone ze smakiem - piękna mahoniowa stolarka, funkcjonalność, wysokiej klasy sprzęty kuchenne, jeszcze pachnące nowością - wszystko to znajdziesz pod jednym adresem - w budynku o powierzchni 350 mkw z funkcją usługowo-mieszkalną, 600 m od plaży, bezpośrednio przy głównym deptaku.  To jedna z najlepszych lokalizacji w miejscowości – doskonała zarówno do prowadzenia działalności gospodarczej, jak i pod wynajem czy zamieszkanie przez cały rok.
Zyski czerpiesz z:
- kawiarni, która od wielu sezonów zgromadziła grono stałych klientów,
- z wynajmu pokoi dla turystów oraz jednego z mieszkań (nawet przez cały rok), 
a sam możesz mieszkać w przestronnym, pięknym, wykończonym wysokiej jakości materiałami, w pełni wyposażonym mieszkaniu.

Charakterystyka nieruchomości - budynek o powierzchni ok. 350 m² został wybudowany w 2009 roku i jest konsekwentnie utrzymywany w bardzo dobrym stanie technicznym. Obiekt łączy w sobie funkcję usługową i mieszkalną, dzięki czemu stanowi gotowy, stabilny biznes nad morzem.

Parter – dochodowa kawiarnia + zaplecze
  • Lokal usługowy – 90,5 m²
  • W pełni wyposażona, funkcjonująca i dochodowa kawiarnia z tarasem wychodzącym na deptak
  • Profesjonalny, w większości nowy włoski sprzęt gastronomiczny
  • Stała baza klientów, świetna widoczność i wysoki ruch pieszych
  • Dodatkowo: garaż, pralnia oraz pomieszczenia  socjalne i gospodarcze
I piętro – komfortowe mieszkanie  o powierzchni 110 m². Przestronne, funkcjonalne, świetnie urządzone i wyposażone  mieszkanie, idealne jako:
  • prywatna przestrzeń dla właściciela,
  • niezależny apartament pod wynajem całoroczny.
II piętro – część inwestycyjna pod wynajem krótkoterminowy oraz całoroczny - zaaranżowane z myślą o turystach:
  • samodzielne, w pełni wyposażone dwupoziomowe mieszkanie z aneksem kuchennym i łazienką,
  • trzy niezależne pokoje, każdy z prywatną łazienką i balkonem.
    Ta część generuje wysokie obłożenie w sezonie letnim i stanowi świetne źródło dochodu.

Dodatkowe atuty oraz informacje techniczne: 
  • połączenie funkcji mieszkalnej, usługowej i inwestycyjnej,
  • możliwość natychmiastowego kontynuowania działalności,
  • duży garaż,
  • pralnia,
  • ogrzewanie gazowe.

Idealna lokalizacja. Międzywodzie to dynamicznie rozwijająca się, popularna miejscowość nadmorska, położona w pobliżu Międzyzdrojów i Świnoujścia.

Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz umówienia prezentacji. 

Kup przed sezonem i zarabiaj już w najbliższym roku!

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Apteka, Przystań, Bar, Zabudowa niska, Bazarek, Przedszkole, Las, Morze, Basen, Plac zabaw, Restauracja, Park, Kościół, Szkoła, Sklep
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Jan Kowalczyk

Jan Kowalczyk

Telefon:
501-165-664
E-mail:
janusz@kompleks.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).