Na sprzedaż bezczynszowy, apartament czteropokojowy położony na pięrwszym piętrze w niskim budynku na pograniczu Mierzyna i Gumieniec.
Do nieruchomości przynależy ogród o pow. ok. 80m2 oraz dwa miejsca parkingowe w cenie. Budynek z 2026 roku, kameralny tylko cztery rodziny, każdy lokal ma osobne wejście.
Z korytarza wejście na poddasze, gdzie mamy dodatkową przestrzeń do przechowywania rzeczy - zastępuję piwnicę.
Standard wykończenia oraz najważniejsze informacje :
ogrzewanie z ekonomicznego, bezpiecznego pieca gazowego Saunier Duval z wbudowanym zasobnikiem 40 l
salon z aneksem kuchennym o pow. 31,29 m2 z wyjściem na taras o pow. 11m2
pokój o pow. 12m2
pokój o pow. 8,9 m2
pokój o pow. 8,23m2
łazienka razem w toaletą o pow. 6m2
wiatrołap i korytarz
Nieruchomość w otoczeniu domów jednorodzinnych, blisko nowej szkoły na Mierzynie, lecz w cichym i spokojnym miejscu. Zakończenie budowy na przełomie maj / czerwiec 2026 r
Oferta na wyłączność . Zapraszam na prezentację.
Parametry dodatkowe
Dostępne w okolicy: Uczelnia, Centrum
handlowe, Kościół,
Szkoła, Apteka,
Zabudowa niska
Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).