Rowy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
758 000 PLN
Numer oferty
441967
Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Trapez
Prąd
W drodze
Gaz
Nie

Opis nieruchomości


Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w jednej z najbardziej atrakcyjnych miejscowości nad polskim morzem – Rowach, w gminie Ustka. To doskonała propozycja dla inwestora poszukującego nieruchomości z gotowym projektem i ogromnym potencjałem komercyjnym.
Nieruchomość posiada prawomocne pozwolenie na budowę czterech apartamentów o konstrukcji drewnianej, zaprojektowanych w tradycyjnej zabudowie szachulcowej, doskonale wpisującej się w charakter regionu. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, zgodnie z uchwałą Rady Gminy Ustka.
Projekt obejmuje:
  • 2 apartamenty dwupoziomowe o powierzchni 54 m²,
  • 2 apartamenty dwupoziomowe o powierzchni 39 m².

W drodze, bezpośrednio przy działce, znajdują się  sieć wodociągowa, kanalizacja sanitarna, sieć energetyczna. Dojazd prowadzi drogą gruntową utwardzoną (udział w drodze 6 000 zł).
Działka położona jest w wyjątkowym kompleksie Wioski Słowińskiej, harmonijnie wpisanym w otaczającą przyrodę i architekturę regionu. To miejsce tworzy niepowtarzalny klimat, łącząc nowoczesną inwestycję z tradycją Pomorza i unikatowym krajobrazem.
Nieruchomość znajduje się około 1 km od szerokiej, piaszczystej plaży Morza Bałtyckiego, 1 km od malowniczego jeziora Gardno, w bezpośrednim sąsiedztwie lasów oraz terenów chronionych.
Rowy od lat należą do najbardziej cenionych nadmorskich miejscowości wypoczynkowych w Polsce. Słyną z szerokich, piaszczystych plaż, czystego morza, malowniczych wydm oraz bezpośredniego sąsiedztwa Słowińskiego Parku Narodowego. To miejsce oferuje znacznie więcej niż letni wypoczynek.
Na atrakcyjność lokalizacji wpływają również: liczne trasy rowerowe i piesze, doskonałe warunki do windsurfingu oraz sportów wodnych, port rybacki i marina, stadniny koni, bliskość Doliny Charlotty – jednego z najbardziej rozpoznawalnych kompleksów turystyczno-rekreacyjnych na Pomorzu.
Dzięki tak wyjątkowej lokalizacji przyszłe apartamenty będą atrakcyjne nie tylko w sezonie letnim. Bogata infrastruktura turystyczna oraz  atrakcje przyrodnicze i rekreacyjne sprawiają, że jest to miejsce idealne do wypoczynku przez cały rok, co znacząco zwiększa potencjał wynajmu.
To oferta dla inwestora, który poszukuje gotowego projektu w prestiżowej lokalizacji, z możliwością szybkiej realizacji i wysokiego potencjału zwrotu z inwestycji lub inwestora poszukującego wyjątkowego miejsca, niepowtarzalnych krajobrazów, uroków okolicznej natury.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Ewelina Bogucka

Ewelina Bogucka

Telefon:
732-740-208
E-mail:
ewelina@kompleks.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).