Police

ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
325 000 PLN
Numer oferty
442163
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
2003
Piętro
3
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
1
Typ kuchni
Aneks

Opis nieruchomości

Przestronna kawalerka gotowa do wprowadzenia.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania składającego się z salonu z dużymi przeszkoleniami, wydzieloną kuchnią, łazienki z kabiną i pralką oraz przedpokoju z dużą zabudowaną szafą. Lokal znajduje się na 3 piętrze 4 piętrowego ocieplonego bloku, który został wybudowany przez spółdzielnię Odrę w 2003 roku.


Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji.

Około 20 m do przystanków autobusowych linii 103, 107 i 102.
Około 20 m do Galerii Hosso
Około 10 m do Pizzerii
Okolo 20 m od apteki i banku
Około 400 m do przedszkola
Około 700 m szkoła podstawowa


Na powierzchnię 32,90 m2 składają się: 

* salon - przestronny, doświetlony naturalnym światłem
* aneks kuchenny z oknem, oddzielony od części dziennej mieszkania.
* przedpokój z wygodną i funkcjonalną szafą w zabudowie
* łazienka, wyposażona w kabinę prysznicową i pralkę.

Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym i wizualnym, gotowe do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dużych nakładów finansowych. 

* Pokój: na ścianach gładzie, okna PCV, na podłodze panele.

* Aneks kuchenny z oknem, na podłodze praktyczna terakota, na ścianie pas glazury między szafkami.

* Przedpokój: podłodze panele, ściany wygładzone i pomalowane.

* Łazienka: w całości wykafelkowana (glazura i terakota).

W mieszkaniu mogą zostać wszystkie meble widoczne na zdjęciach, w tym zabudowa kuchni oraz szafa w zabudowie w przedpokoju.

Dodatkowe atuty:
* media: ciepła woda oraz ogrzewanie pochodzą z bezpiecznej i bezobsługowej sieci miejskiej.

* mieszkanie znajduje się w zasobach spółdzielni mieszkaniowej Odra czynsz wynosi 400 zł w tym między innymi zaliczki na ogrzewanie i ciepłą wodę z sieci miejskiej.

* solidne drzwi wejściowe.

* z lokalem związane jest prawo korzystania z piwnicy, zapewniającej dodatkową przestrzeń do przechowywania.  

* do wspólnego korzystania dla mieszkańców klatki: wózkownia znajdująca się w piwnicy budynku oraz suszarnia znajdująca się na 4 piętrze budynku.

Forma własności - odrębna własność lokalu.

Jeśli potrzebujesz kredytu na zakup, nasz doświadczony doradca finansowy poszuka dla Ciebie najkorzystniejszej oferty finansowania.

Zapraszam na prezentacje. 
 
Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom.

Parametry dodatkowe

  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Bartłomiej Rzeszotka

Bartłomiej Rzeszotka

Telefon:
531-531-757
E-mail:
bartlomiej@kompleks.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).