Nowoczesne mieszkanie 37,43 m² – Reda City, etap II – ul. Bronowicka, Gumieńce, Szczecin
Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie w II etapie nowoczesnego osiedla Reda City przy ul. Bronowickiej na szczecińskich Gumieńcach. Lokal o powierzchni 37,43 m² składa się z:
komfortowego salonu z aneksem kuchennym,
wydzielonej części sypialnianej,
łazienki z prysznicem,
funkcjonalnego przedpokoju.
Lokal gotowy do zamieszkania – w pełni wykończone, z wyposażoną kuchnią i łazienką. Wschodnia ekspozycjazapewnia dużo naturalnego światła, tworząc przyjemną atmosferę do życia.
Osiedle Reda City to kompleks z pięknie zagospodarowanym terenem, oferujący swoim mieszkańcom udogodnienia na najwyższym poziomie:
siłownia i basen dostępne w budynku,
możliwość wynajmu lub zakupu miejsca postojowego w garażowcu,
nowoczesna architektura i estetycznie zaaranżowane części wspólne.
Stan prawny i korzyści podatkowe:
Lokal posiada status lokalu użytkowego z funkcją mieszkalną i jest objęty stawką VAT 23%. To rozwiązanie, które oferuje znaczące korzyści dla inwestorów oraz przedsiębiorców – zakup na firmę pozwala odliczyć VAT, a także zaliczyć wydatek w koszty działalności gospodarczej.
W przypadku osób z wysokim podatkiem dochodowym lub nadwyżką VAT, taka forma nabycia może przynieść realne oszczędności.
Cena podana w ogłoszeniu jest ceną brutto zawierającą VAT 23%. (Brak podatku PCC 2%).
Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).