Szczecin

Centrum, Mieczysława Niedziałkowskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 035 000 PLN
Numer oferty
435629
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Rok budowy
2023
Piętro
12
Liczba pięter
18
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Aneks
Winda
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Do sprzedania mieszkanie od strony północno-zachodniej w budynku SKY GARDEN przy ul. Niedziałkowskiego 24. 
Widok na stronę Piotra Skargi, Felczaka.

Na powierzchnie 46,98 m2 składa się salon z aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka (4,17m2).
Ogrzewanie podłogowe z sieci miejskiej oraz klimatyzacja. 
Do mieszkania przylega loggia o pow. 11,92m2
W cenie jest również komórka lokatorska o pow. 2,43m2 oraz miejsce postojowe, obie nieruchomosci zlokalizowane na 4 pietrze budynku. 

Aktualnie jest zmiana zarządcy. Dotychczasowy czynsz 1200 zł (zarząd nieruchomością wspólna, media) od października ma zostać obniżony. 

Mieszkanie w standardzie deweloperskim, sprzedawane na rynku wtórnym przez firmę. VAT w cenie.
Polecam i zapraszam.


Mapa

Kontakt

Bartłomiej Rzeszotka

Bartłomiej Rzeszotka

Telefon:
531-531-757
E-mail:
bartlomiej@kompleks.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).